Aktualności

KONKURSY

​​​Dowiedz się o aktualnych konkursach organizowanych przez Fiat Professional​​
 

Konkurs! Wygraj paliwo na rok*

* Hasło kampanii „Paliwo na rok” oznacza przedpłaconą kartę paliwową o wartości odpowiadającej rocznemu zużyciu paliwa przez typowy samochód zajmujący się dystrybucją.
Średni przebieg dla samochodów Fiorino i Doblo wynosi 35.000 km rocznie oraz dla samochodów Scudo i Ducato wynosi 40.000 km rocznie.

​​​​​​​​​​​​

Poniżej publikujemy informacje o zwycięzcach konkursu:


  1. 1. MAGDALENA NOWAKOWSKA:
    Szukałam dla firmy pojazdu na lata, aż w końcu znalazłam - profesjonalnego FIATA. Zakup taki jest trafiony, progres firmy zapewniony. Konkurencja mi zazdrości wyjątkowych możliwości. I w żadnym zakątku świata nie znajdziesz lepszego auta od FIATA.

  2. 2. JOANNA BARAŃSKA
    Zakładając firmę dbałam, aby każda jej strona była profesjonalna. Bez kompromisów i nie sprawdzonych patentów. Teraz wiem, że profesjonalnie można pracować tylko z Profesjonalistami. Dlatego wybrałam DUCATO FIAT PROFESSIONAL!

  3. 3. JERZY WĄS
    JA NIE BĘDĘ KOLORYZOWAŁ, BO FIAT, TO SPRAWDZONA I SOLIDNA MARKA, Z KTÓREJ KORZYSTAM W FIRMIE OD WIELU LAT I NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM. W OSTATNIM CZASIE KUPIŁEM KOLEJNEGO NOWEGO FIATA DUCATO I MYŚLĘ, ŻE NADAL BĘDĘ BARDZO ZADOWOLONY Z JEGO UŻYTKOWANIA!
​​​​​​