Punto Van


Dane dotyczące modelu

STYL

Nowe, proste w obsłudze i funkcjonalne.
Dynamiczny i nowoczesny wygląd, ergonomiczne i komfortowe wnętrza oraz zaawansowana technologia, która sprawia, że możesz pracować w pełnym komforcie, na który zasługujesz. . Do tego należy dodać maksimum bezpieczeństwa oraz silniki ostatniej generacji.

Punto Van: design, wygoda i technologia dla Ciebie.

DESIGN

Nowa stylistyka
Punto Van przeszło znaczącą odnowę estetyczną względem poprzedniej wersji tego modelu , która wyraża się przede wszystkim w wyglądzie zderzaków. Przedni zderzak ma zmieniony kształt z przednim pasem lakierowanym w kolorze nadwozia i czarnym grillem, co daje wyraźny kontrast. Także wygląd tylnego zderzaka, będącego w kolorze nadwozia, uległ zmianie. Otrzymał on szeroki pas horyzontalny. W dolnej części zderzaka zachowane zostało położenie tylnych świateł przeciwmgielnych i cofania, które teraz nabrały podłużnego kształtu.

BEZPIECZEŃSTWO

Praca w pełnym poczuciu bezpieczeństwa.
Punto Van oferuje maksimum w zakresie bezpieczeństwa aktywnego: ABS z EBD (Electronic Brake force Distribution), ESP ( dostępny na zamówienie), czyli system stabilizujący tor jazdy pojazdu podczas dynamicznych manewrów na drodze. System zawiera funkcję Hill-Holder, ważną podczas ruszania na wzniesieniu. W skład elementów podnoszących bezpieczeństwo aktywne wchodzą także przednie światła przeciwmgielne z funkcją cornering, która to na zakręcie włącza światło przeciwmgielne po stronie wewnętrznej zakrętu w celu zagwarantowania lepszej widoczności krawędzi jezdni, dzięki czemu możemy wykonać bezpiecznie manewr skrętu.


Punto Van oferuje także wysoki poziom w zakresie bezpieczeństwa pasywnego:

  • nadwozie nie ulegające deformacji i pochłaniające energie w razie kolizji,
  • 2 poduszki powietrzne (kierowcy i pasażera),
  • pasy bezpieczeństwa z napinaczami, ogranicznikami obciążenia i czujnikiem nie zapiętych pasów.

PRZEDZIAŁ ŁADUNKOWY

Zabierz ze sobą wszystko to, czego potrzebujesz
Pojemny i funkcjonalny bagażnik, który zaspokoi wszystkie Twoje codzienne wymagania, oferując pojemność aż do 1000 litrów.

TECHNOLOGIA

Urządzenia ostatniej generacji do Twojej dyspozycji
Także technologia w kabinie Punto Van jest na najwyższym poziomie z systemem eco:Drive, który poprzez analizę twojego stylu jazdy jest pomocny w oszczędnej jeździe. Poza tym, nowa nawigacja Blue&Me TomTom Live pozwala poprzez kolorowy ekran dotykowy na obsługę telefonu, nawigacji oraz niezbędnych informacji podczas podróży.
Dane techniczne