Usługi

System.Xml.XmlException: Root element is missing. at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseDocumentContent() at System.Xml.XmlLoader.Load(XmlDocument doc, XmlReader reader, Boolean preserveWhitespace) at System.Xml.XmlDocument.Load(XmlReader reader) at System.Xml.XmlDocument.LoadXml(String xml) at FGAPortals.FiatPro.WebParts.FiatProCQWP.GetXslTransform(MemoryStream memXML, String XsltFilePath)

Fiat Professional NA LPG większe możliwości
mniejsze zużycie paliwa

Czy wiesz, że realne oszczędności, wynikające z niższej ceny zakupu paliwa gazowego, pozwalają na zwrot kosztów poniesionych na zabudowę instalacji już przy przebiegu 30 tys. km. Koszt przejechania 1 km na paliwie gazowym LPG wynosi jedynie 15 gr.* i jest niższy o 35% w stosunku do kosztów eksploatacji na benzynie.

Dlatego Fiat Professional nawiązał współpracę z firmą Auto Gaz Śląsk, która w swoje ofercie posiada instalacje gazowe Tartarini Auto.

Instalacje Auto Gaz Śląsk zostały przebadane przez Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal i są rekomendowane do samochodów marki Fiat Professional. Montując instalację gazową Tartarini w swoim nowym samochodzie otrzymują Państwo gwarancję producenta instalacji przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji na samochód. Do każdej instalacji dołączony zostaje indywidualny certyfikat pochodzenia potwierdzający najwyższą jakość tych produktów.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia autoryzowanych serwisów Fiat Professional w celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie!

Pobierz ulotkę (PDF)

Pobierz plakat (PDF)

 

*Wyliczenia dla FIATA BRAVO 1,4 90 KM, przy przyjęciu średnich cen benzyny PB- 5,40 zł za litr oraz LPG – 2,80 zł za litr.