Usługi

System.Xml.XmlException: Root element is missing. at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseDocumentContent() at System.Xml.XmlLoader.Load(XmlDocument doc, XmlReader reader, Boolean preserveWhitespace) at System.Xml.XmlDocument.Load(XmlReader reader) at System.Xml.XmlDocument.LoadXml(String xml) at FGAPortals.FiatPro.WebParts.FiatProCQWP.GetXslTransform(MemoryStream memXML, String XsltFilePath)

Pakiety przeglądów okresowych

STABILNA PRZYSZŁOŚĆ ...

Kupując nowy samochód skorzystaj z programu serwisowego Pakiety Przeglądów Okresowych. Dokonaj zakupu od 2 do 5 planowych przeglądów okresowych i zapewnij sobie przyszłe użytkowanie samochodu bez dodatkowych kosztów serwisowych. Bez względu na to czy użytkujesz samochód prywatnie czy służbowo, możesz skorzystać z programu Pakietów Przeglądów Okresowych i przekonać się o płynących z niego korzyściach. Jeśli już jesteś właścicielem samochodu, który nie ma jeszcze roku a chcesz nabyć dany pakiet przeglądów okresowych dajemy Ci jeszcze taką możliwość. Oferta dostępna u autoryzowanych dealerów Fiat Auto Poland.

ZALETY PAKIETÓW PRZEGLĄDÓW:

Gwarancja stałych cen - jeżeli dzisiaj zakupisz wybrany pakiet przeglądów okresowych nikt nie zaskoczy Cię wzrostem cen części zamiennych i robocizny - dla Ciebie pozostaną one niezmienne przez cały okres ważności umowy! Masz też możliwość serwisowani samochodu w dowolnym autoryzowanym serwisie Fiata w całym kraju.
Nie musisz mieć gotówki, aby zakupić pakiet przeglądów okresowych - wartość wybranego przez Ciebie pakietu może zostać wliczona w raty atrakcyjnego kredytu na samochód. Zapytaj sprzedawcę o ofertę finansowania pakietów - decydując się na zakup samochodu w kredycie Fiat Bank Polska.

OFERTA DLA WSZYSTKICH...

Bez względu na to czy użytkujesz samochód prywatnie, wykonujesz wolny zawód lub korzystasz z samochodu służbowego firmy, w której pracujesz korzyści płynące z programu Pakiety Przeglądów Okresowych czekają na Ciebie we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Fiat Auto Poland.

Szczegóły u dealerów Fiata >>>