Usługi

System.Xml.XmlException: Root element is missing. at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseDocumentContent() at System.Xml.XmlLoader.Load(XmlDocument doc, XmlReader reader, Boolean preserveWhitespace) at System.Xml.XmlDocument.Load(XmlReader reader) at System.Xml.XmlDocument.LoadXml(String xml) at FGAPortals.FiatPro.WebParts.FiatProCQWP.GetXslTransform(MemoryStream memXML, String XsltFilePath)

Gwarancje

Kupując dowolny, nowy samochód dostawczy marki FIAT PROFESSIONAL w autoryzowanych punktach sprzedaży w Polsce, klient otrzymuje 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów oraz 2-letnie ASSISTANCE 24 h, ważne na terenie całej Europy.

Dodatkowa gwarancja na wady lakiernicze

Nadwozie samochodu objęte jest gwarancją na produkcyjne wady lakiernicze ujawnione w okresie 3 lat od daty sprzedaży.

Dodatkowa gwarancja na perforację

Elementy strukturalne nadwozia pojazdu oraz elementy ruchome nadwozia pojazdu, takie jak drzwi i pokrywy przednia i tylna, objęte są 8-letnią gwarancją na perforację spowodowaną korozją, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz.

W przypadku samochodów sprzedanych do dnia 31 sierpnia 2006 włącznie, w celu sprecyzowania warunków na jakich udzielono gwarancji na perforację blach, Fiat Auto Poland S.A. informuje, że zamieszczone w treści książki gwarancyjnej oświadczenie gwaranta w tym zakresie oznacza, że gwarancją na perforację blach objęte są elementy strukturalne nadwozia pojazdu, czyli wszystkie trwale połączone ze sobą elementy nadwozia, z wyłączeniem drzwi oraz pokryw przedniej i tylnej.

W przypadku gdyby perforacja wystąpiła na elementach nie objętych gwarancją, Fiat Auto Poland S.A. deklaruje indywidualne rozpatrzenie każdego zgłoszenia. Warunkiem uznania takiego zgłoszenia jest przestrzeganie wymogów instrukcji obsługi w zakresie dbałości o stan techniczny nadwozia oraz wykonywanie napraw i obowiązkowych przeglądów w sieci AUTORYZOWANYCH STACJI OBSŁUGI


Pobierz:

wzór Książki Gwarancyjnej FIAT PROFESSIONAL (dla samochodów zakupionych przed 01.08.2009) - pobierz

wzór Książki Gwarancyjnej FIAT PROFESSIONAL (dla samochodów zakupionych począwszy od 01.08.2009) - pobierz

wzór Książki Gwarancyjnej FIAT PROFESSIONAL (dla samochodów zakupionych począwszy od 12.09.2011) - pobierz

wzór Książki Gwarancyjnej FIAT PROFESSIONAL (dla samochodów zakupionych począwszy od 02.07.2012) - pobierz

szczegółowy opis usług Assistance (dla samochodów zakupionych przed 01.08.2009) - pobierz 

szczegółowy opis usług Assistance (dla samochodów zakupionych począwszy od 01.08.2009 do 31.12.2011) - pobierz

szczegółowy opis usług Assistance (dla samochodów zakupionych począwszy od 01.01.2012) - pobierz

 

(*) Prezentowane powyżej dane mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
(**) Obowiązujące warunki gwarancji przedstawione są szczegółowo w książce gwarancyjnej, dołączonej do każdego samochodu.