Aktualności

Archiwalne Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Fiat Professional

- 25/01/2012 - Fiat Ducato kolejny raz na podium w rankingu niezawodności niemieckiego Stowarzyszenia DEKRA.

Fiat Ducato, to najlepiej sprzedający się samochód dostawczy w Polsce od 2007 roku, ale także auto słynące z solidności i dopracowania. Potwierdzeniem tego są wyniki najnowszego raportu niezawodności samochodów, opracowanego przez niemieckie Stowarzyszenie DEKRA. Wysoka jakość oferowana przez Fiata Ducato pozwoliła temu modelowi kolejny już rok z rzędu „wjechać" na podium zestawienia najmniej awaryjnych aut wielozadaniowych.

Fiat Ducato kolejny raz na podium w rankingu niezawodności niemieckiego Stowarzyszenia DEKRA.

- 26/07/2011 - Nowe Doblò Work-Up i Scudo z wydajniejszymi silnikami - Fiat Professional wprowadza nowe wersje swoich hitów rynkowych.

Nowe Doblò Work-Up i pełna gama Scudo z silnikami spełniającymi normę Euro 5 to dwie nowości, które właśnie wprowadza na polski rynek Fiat Professional. Pierwszy model to całkowicie nowa wersja Międzynarodowego Samochodu Dostawczego roku 2011 (International Van of the Year 2011) wyposażona w fabryczną skrzynię ładunkową. Tym samym Doblò staje się jedynym autem w segmencie oferującym takie rozwiązanie. Scudo napędzają teraz nowe jednostki charakteryzujące się większą elastycznością, niższym zużyciem paliwa i niższą emisją CO2.

Nowe Doblò Work-Up i Scudo z wydajniejszymi silnikami - Fiat Professional wprowadza nowe wersje swoich hitów rynkowych.

- 09/05/2011 - Nowy Fiat Ducato

Od maja będzie możliwość zamówienia nowego Fiata Ducato, kolejnej ewolucji bestsellerowego modelu, który od 30 lat zdobywa międzynarodowe uznanie i cieszy się sukcesem rynkowym, o czym świadczy sprzedaż ponad 2,2 milionów egzemplarzy na całym świecie, począwszy od roku 1981 aż do dziś. "Zaprojektowany przez biznes", tajemnica sukcesu tego modelu tkwi w umiejętności szybkiego reagowania na zmiany, a co za tym idzie w ofercie spełniającej oczekiwania klientów.

Nowy Fiat Ducato

- 26/01/2011 - Fiat Ducato w czołówce rankingu niezawodności niemieckiego stowarzyszenia DEKRA opublikowanego na 2011 rok

Fiat Ducato to najlepiej sprzedający się samochód dostawczy w Polsce, w 2010 r. dealerzy Fiat Professional sprzedali 3632 sztuk tego modelu. Zaufanie, jakim przedsiębiorcy i właściciele firm obdarzają auta użytkowe oferowane przez Fiat Professional znajduje potwierdzenie w badaniach niezależnych ekspertów. Jak wynika z najnowszego raportu niezawodności samochodów, opracowanego przez niemieckie stowarzyszenie DEKRA, jakość oferowana przez Fiata Ducato pozwoliła mu pobić konkurencję w swojej klasie i wjechać na podium zestawienia najmniej awaryjnych aut wielozadaniowych.

Fiat Ducato w czołówce rankingu niezawodności niemieckiego stowarzyszenia DEKRA opublikowanego na 2011 rok

- 13/12/2010 - Nowy Fiat Doblò Cargo, Międzynarodowy Samochód Dostawczy roku 2011, zdobywa krajową nagrodę rynku flotowego "Top Player 2010"

Fiat Professional otrzymał ważną nagrodę "Top Player 2010" w kategorii "Premiery flotowe 2010" za wszechstronne możliwości i zastosowane praktyczne rozwiązania w nowej generacji Fiata Doblò Cargo. Fiat Auto Poland zyskał także dodatkowe uznanie za konsekwentne działania zmierzające do zwiększenia udziałów firmy w segmencie aut służbowych.

Nowy Fiat Doblò Cargo, Międzynarodowy Samochód Dostawczy roku 2011, zdobywa krajową nagrodę rynku flotowego "Top Player 2010"

- 22/09/2010 - Nowy Fiat Doblò Cargo zdobywa tytuł Międzynarodowego Samochodu Dostawczego roku 2011 (International Van of the Year)

Nowy Fiat Doblò Cargo zdobył tytuł "International Van of the Year 2011", otrzymując 128 na 168 możliwych do zdobycia punktów - tak wysoką ocenę przyznało jury złożone z 24 dziennikarzy, reprezentujących tyleż krajów, a specjalizujących się w branży samochodów dostawczych. To prestiżowe wyróżnienie zostało oficjalnie przyznane podczas uroczystej gali z okazji 63. Edycji Międzynarodowego Salonu w Hanowerze, najważniejszej europejskiej wystawy samochodów użytkowych.

Nowy Fiat Doblò Cargo zdobywa tytuł Międzynarodowego Samochodu Dostawczego roku 2011 (International Van of the Year)

- 15/05/2010 - Nowy Fiat Doblò Cargo - Samochodem Dostawczym Roku 2010.

Mamy przyjemność powiadomić o rozstrzygnięciu testu porównawczego lekkich samochodów dostawczych, którego celem było wyłonienie Samochodu Dostawczego Roku 2010

 Nowy Fiat Doblò Cargo - Samochodem Dostawczym Roku 2010.

- 14/05/2010 - Fiat Auto Poland - najcenniejszą Firmą wśród przedsiębiorstw przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

W dniu 10 maja b.r. podczas uroczystej Gali - Redakcja NEWSWEEK Polska i wiodąca na świecie firma konsultingowa A.T.Kearney ogłosiła coroczny ranking najbardziej wartościowych Firm w Polsce w roku 2009.

Fiat Auto Poland - najcenniejszą Firmą wśród przedsiębiorstw przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

- 30/04/2010 - Fiat Auto Poland w gronie największych przedsiębiorstw w Polsce.

Wczoraj w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie dziennik Rzeczpospolita opublikował ranking – Listę 500 największych przedsiębiorstw w kraju.

Fiat Auto Poland w gronie największych przedsiębiorstw w Polsce.

- 05/03/2010 - Już trzeci rok z rzędu Fiat Automobiles uzyskuje najlepszy wynik w Europie w zakresie redukcji emisji CO2.

Spośród dziesięciu marek samochodowych najczęściej sprzedawanych w Europie, to Fiat Automobiles jest tą, która już trzeci rok z rzędu osiągnęła najniższą średnią wartość emisji CO2 w samochodach sprzedanych w roku 2009: 127,8 g/km (133,7 g/km w 2008).

- 24/02/2010 - Fiat: debiut systemu eco:Drive Fleet.

26 lutego b.r. zadebiutuje eco:Drive Fleet - nowa wersja systemu eco:Drive stworzona z myślą o flotach pojazdów będących wykorzystywanych w firmach.

Fiat: debiut systemu eco:Drive Fleet.

- 12/02/2010 - Nowy Doblò Cargo: nowy wymiar transportu

Konstruktorzy Fiata stworzyli samochód idealny dla profesjonalistów, którzy za kierownicą spędzają większość dnia. Nowy Doblò Cargo jest funkcjonalny, przestronny, oszczędny w eksploatacji i przyjemny w prowadzeniu.

Nowy Doblò Cargo: nowy wymiar transportu