Finansowanie

FCA Leasing

FCA Leasing istnieje na polskim rynku od 1999 roku, czerpiąc wzorce z ponad stuletniej tradycji Grupy Fiat. Dzięki doświadczeniu i stałej pracy nad jakością świadczonych usług zaufało mu już ponad 20 tysięcy Klientów. Indywidualne i elastyczne podejście oraz dotychczasowe doświadczenia umożliwiają spółce dostosowanie oferty do potrzeb każdego Klienta, uwzględniając specyfikę prowadzonej przez niego działalności. Spółka oferuje leasing operacyjny na okres od 23 do 59 miesięcy z minimalnym czynszem inicjalnym już od 0%.

W FCA Leasing istnieje możliwość wliczenia w miesięczne raty leasingowe:

  • ubezpieczenia komunikacyjnego,
  • ubezpieczenia spłaty leasingu Bezpieczny Leasing,
  • ubezpieczenie GAP,
  • Ubezpieczenia Awarii Elektromechanicznej „Przedłużona Gwarancja”.

W każdym momencie trwania umowy Klient może przełożyć miesięczną spłatę raty leasingowej bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów - suma spłat i odsetek pozostaje na pierwotnym poziomie. Rata zostaje przesunięta na koniec okresu leasingowania. Możliwość elastycznej spłaty jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad środkami płatniczymi.
Więcej szczegółów na www.fcaleasing.pl, pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta FCA Leasing: (0-22) 607 49 39 oraz w Salonach Dealerskich.