scudo personenbus

Fiat Scudo, czyli - 9-osobowy mini bus. Bezpieczeństwo i komfort podróży. Praktyczne auto dostawczo-osobowe. Idealne do przewozu osób i towarów. Mieszczące do 9 osób oraz od 327 do 770 litrów bagażu. Pragniemy poinformować, że produkcja i sprzedaż gamy modeli Fiat Scudo została zatrzymana. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wspierali popularność modeli dostawczo-osobowych Scudo. To było wspaniałe doświadczenie i jesteśmy zadowoleni, że udało nam się tym z Wami podzielić.ODKRYJ INNE MODELE DOSTAWCZO-OSOBOWE. FIAT PROFESSIONAL

Talento cargo - furgon:
Kompaktowe auto dostawcze do transportu mieszanego osób i towarów. Niezwykle kompaktowy i zwrotny, z możliwością adaptacji do rózncyh potrzeb transporotwych klienta. Przestronne wnętrze oraz duża pojemność ładunkowa. Odryj Talnto furgon – idealne rozwiązanie w przypadku transportu mieszanego osób i towarów, w pełni przystosowane do jazdy miejskiej.
Talento kombi van: -
idealny do przewozu osób. Oferuje szeroką gamę rozwiązań, począwszy od przedziału ładunkowego aż do 1,8m3, poprzez szeroko otwierane drzwi i 9 miejsc siedzących, aż po funkcjonalne auto akcesoria. Niezawodny i oszczędny silnik doskonale sprawi się w pracy dzięki wysokim osiągom i niskiemu zużyciu paliwa. Odkryj więcej o Talento kombi – wersji idealnej dla Twojej firmy.