Panda Van


Dane dotyczące modelu

STYL

Po prostu genialny miejski Van
Panda Van uwielbia pracować, dlatego wybór tego auta oznacza codzienną pracę z partnerem, którego cechuje niezawodność, wydajność, ekonomia, kompaktowe rozmiary oraz praktyczność.

Nowa Panda Van jest dłuższa (o 10 cm) i szersza (o 6 cm) względem poprzedniej wersji, dzięki czemu umożliwia maksymalne wykorzystanie swojej przestrzeni.

Każdy element w Panda Van został tak zaprojektowany, aby zaoferować Ci wszystko to, czego zawsze oczekiwałeś od swojego narzędzia pracy.

Kompaktowy van od marki Fiat Professional dla przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach.

DESIGN

Włoska jakość
Panda Van jest produkowana w nowoczesnej fabryce Pomigliano d’Arco pod Neapolem, bardzo wysoko ocenianej przez World Class Manufacturing.

Poza elementami stylistyki , takimi jak miękkie, ale zdecydowane linie nadwozia oraz przód z wysoko umieszczonymi światłami, które czynią ten samochód niepowtarzalnym, to, co tak naprawdę się liczy to jakość. Z jaką została zaprojektowana i stworzona. Do jej wykonania użyto materiałów o wysokiej jakości, zapewniających komfort akustyczny, wyszukane elementy wykończenia oraz nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

BEZPIECZEŃSTWO

Praca w poczuciu bezpieczeństwa
Przemieszczanie się i praca z Panda Van oznacza bezpieczną jazdę (w wyposażeniu seryjnym są 4 poduszki powietrzne, ABS z Brake Assist System oraz ESP dostępny na zamówienie).

Poza tym, Panda Van oferuje eco:Drive, system, który analizuje Twój styl jazdy i udziela Ci rad, jak prowadzić bardziej oszczędniej

Aby uzyskać więcej informacji o eco:Drive kliknij tutaj

PRZEDZIAŁ ŁADUNKOWY

Przestronny i niezwykle funkcjonalny

Vanodicarico

Nowa, 2-miejscowa Panda Van. Małe wymiary i funkcjonalny rozwiązania. Kompaktowa z zewnątrz i funkcjonalna w środku, nowa Panda Van oferuje dużą przestrzeń ładunkową i pasażerską.

Dużym atutem Pandy Van jest jej przedział ładunkowy o pojemności 1 m3 i płaskiej podłodze, która umożliwia operacje załadunku i wyładunku towarów.

Natomiast punkty kotwiczenia ładunku umożliwią Ci bezpieczny transport rzeczy. Poza tym, pod podłogą przedziału ładunkowego są do dyspozycji 2 praktyczne pojemnikami, w których możesz zmieścić niezbędne rzeczy. Dostęp do nich jest łatwy: wystarczy podnieść podłogę, którą dodatkowo można zaczepić o kratę.

EKONOMICZNY

Oszczędność gwarantowana

Panda Van, czyli wygodna jazda, przy niskich kosztach eksploatacji. Miejskie auto typu van od marki Fiat Professional. Zwinne, wydajne, ekonomiczne i przyjazne środowisku, które spełni wszystkie oczekiwania wobec kompaktowego samochodu użytkowego.

Panda Van posiada homologację kategorii N1, a przy jej zakupie możesz skorzystać z pełnego odliczenia podatku VAT.

Silniki Pandy zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie zredukować zużycie paliwa oraz emisję spalin.

TECHNOLOGIA

Nowoczesne elementy wyposażenia
Panda Van oferuje liczne, wyszukane elementy wyposażenia, które mają na celu umożliwienie Ci pracy w jak najbardziej komfortowych warunkach. Do tych elementów zaliczamy ergonomiczną deskę rozdzielczą z łatwo dostępnymi przyrządami sterowania, wspomaganie Dualdrive™ oraz Blue&Me TomTom Live. Pomogą Ci one zręcznie poruszać się w ruchu miejskim oraz zawsze znaleźć właściwą drogę.

POZIOM WYPOSAŻENIA

Dostępny jest jeden poziom wyposażenia
 • Kolumna kierownicy regulowana w 2 płaszczyznach
 • Lusterka zewnętrzne regulowane mechanicznie
 • Przyciemniane tylne szyby
 • Wspomaganie kierownicy (elektryczne) dualdrive
 • Fix & go
 • Obudowa lusterek bocznych w kolorze czarnym
 • Poduszka powietrzna kierowcy
 • Poduszka powietrzna pasażera
 • Boczne poduszki powietrzne (głowa + klatka piersiowa)
 • Czujnik temperatury zewnętrznej
 • Gniazdo 12v na desce rozdzielczej
 • Wielofunkcyjny wyświetlacz
Dane techniczne