Fiorino Combi


Dane dotyczące modelu

KOMFORTOWY

Funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo w celu zapewnienia wysokiej koncentracji podczas jazdy

Multimedia

W Fiorino zainstalowano radio z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 5" wyposażony w Bluetooth 2.1, audio streaming, USB 2.0, AUX & MP3 oraz system pozwalający na obsługę funkcji za pomocą przycisków na kierownicy. System głośnomówiący Bluetooth daje możliwość wykonywania połączeń telefonicznych bez zdejmowania rąk z kierownicy. Radio można wyposażyć też w system nawigacyjny.​​

Find out more​​​

Funkcjonalne wnętrze

Możliwość zorganizowania miejsca pracy dostosowanego do indywidualnych preferencji

Kilka schowków i paneli bocznych, które pomieszczą np. litrową butelkę, notes A4 lub tablet, oraz przestronny schowek na rzeczy osobiste, przeprojektowany tak, aby można włożyć do niego wszystkie przydatne drobiazgi i dokumenty służbowe, w tym laptop. Centralna konsola z uchwytem na kubek i gniazdkiem 12 V, a także niezwykle przydatna ładowarka USB 5 V.
Uchwyt na dokumenty pozwala na schowanie dokumentów, notatek i map w jednym, łatwo dostępnym miejscu (opcjonalnie).

Sterowanie klimatyzacją

Zawsze przyjazne wnętrze

Manualny system sterowania klimatyzacją z filtrami nieprzepuszczającymi pyłków daje większy komfort podróży (opcjonalnie). Świetna wentylacja dzięki 4 regulowanym, obrotowym dyszom. Doskonała dystrybucja powietrza za pomocą 8 wylotów sprzyja szybkiemu odparowaniu szyb.

Dane techniczne