Fiat pick up
 • Zielony metalizowany
 • Niebieski metalizowany
 • Czerwony
 • BrĄzowy metalizowany
 • Szary metalizowany
 • Czarny metalizowany
 • BiaŁy perŁowy
 • BiaŁy

Profesjonalny pick-up

 • Jestem zainteresowany(a)

  • Zapytaj o ofertę
  • Zarezerwuj jazdę testową
  • Poproś o katalog
  • Wyszukaj dealera
 • KONFIGURATOR

  • Fullback Podwójna Kabina
  • Fullback Przedłużona Kabina

FULLBACK


Mocny, zwinny i stylowy. Komfortowy i bezpieczny. Odkryj model pick up od marki Fiat
Professional w wersjach 2 i 4-drzwiowej.


Odkryj – pick up: dane techniczneFiat Fullback 4-drzwiowy
Fiat Fullback 2-drzwiowy
Kabina podwójna
1 TONA
5.9 m
5
Informacje szczegółowe
Możliwości ładunkowe
Promień skrętu
Ilość miejsc
Kabina przedłużona
1 TONA
5.9 m
4
5.285 mm
1.815 mm
Wymiary
Długość*
Szerokość
5.275 mm
1.815 mm
1.520 mm
1.470 mm
850 mm
Wymiary skrzyni ładunkowej
Długość
Szerokość
Wysokość progu załadunkowego
1.850 mm
1.470 mm
850 mm
* z tylnym zderzakiem

Fullback jest jednym z pierwszych pick-upów na świecie z ALUMINIOWYM BLOKIEM SILNIKA, który łączy maksymalną lekkość z maksymalną mocą. Maksymalna masa ciągniętej przyczepy może wynieść do 3100 kg. Dostępny jest zarówno z 6-stopniową manualną, jak i 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów.

diesel 2.4 180 km 4wd

Pojemność skokowa
2,442 cm3
Moc
133 kW
przy 3.500 obr./min
Moment obrotowy
430 Nm
przy 2.500 obr./min
Zasilanie
Bezpośredni wtrysk
Common Rail
Norma emisji spalin
Euro 5+

DIESEL 2.4 150 km 4WD

2,442 cm3
113 kW
przy 3.500 obr./min
380 Nm
przy 2.500 obr./min
Bezpośredni wtrysk
Common Rail
Euro 5+

Wyjątkowy elektroniczny selektor trybu napędu 4WD pozwala na dystrybucję momentu obrotowego między przednią i tylną oś (dostępny w wersji LX).

Wybierz tryb przeniesienia napędu

 • 2h
 • 4h
 • 4hlc
 • 4llc
c/d
lock
2WD HIGH RANGE
Zapewnia cichszą pracę i mniejsze zużycie paliwa podczas jazdy w normalnych warunkach drogowych.
4WD HIGH RANGE
Dostępny przy predkości do 100 km/h, rozdziela moment obrotowy pomiędzy przednią a tylną oś za pomocą centralnego mechanizmu różnicowego ze sprzęgłem wiskotycznym. To rozwiązanie gwarantuje bezpieczną jazdę na śliskiej nawierzchni.
4WD HIGH RANGE Z BLOKADĄ CD
z blokadą centralnego mechanizmu różnicowego. Zapewnia równomierne rozłożenie mocy pomiędzy przednie i tylne koła co wpływa na lepszą przyczepność i zwrotność pojazdu na drogach nieutwardzonych, błocie lub śniegu.
4WD LOW RANGE Z BLOKADĄ CD
z blokadą centralnego mechanizmu różnicowego i reduktorem skrzyni biegów. Reduktor skrzyni biegów zapewnia wyższy moment obrotowy, który przekazywany jest na koła, co umożliwia poruszanie się pojazdu w ekstremalnych warunkach terenowych: ułatwia pokonywanie stromych wzniesień i zjazdów, a także głębokiego śniegu, błota i piasku.
+
WZMOCNIONA KAROSERIA
+
ZAWIESZENIE
+
PODUSZKI POWIETRZNE
+
NAPINACZE PASÓW
+
OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI
+
ASYSTENT PASA RUCHU (LDW)
+
ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ (HILL HOLDER)
+
ELEKTRONICZNA KONTROLA STABILNOŚCI (ESC)
+
WZMOCNIONA KAROSERIA
Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, karoseria została wykonana ze specjalnych lekkich i charakteryzujących się wysoką odpornością na rozciąganie stalowych elementów.
+
ZAWIESZENIE
Przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami typu A i drążkiem stabilizatora zapewnia doskonałą stabilność zarówno na drodze, jak i w terenie. Sztywna oś tylna z wielostopniowymi resorami piórowymi gwarantuje maksymalną przyczepność, stabilność oraz komfort zarówno podczas jazdy bez ładunku, jak i z pełnym obciążeniem.
+
PODUSZKI POWIETRZNE
Fullback wyposażony jest w siedem poduszek powietrznych, które przyczyniają się do redukcji skutków zderzenia. Oprócz poduszek kierowcy i pasażera, Fullback wyposażony jest także w poduszki boczne, kurtyny powietrzne oraz poduszkę chroniącą kolana kierowcy.
+
NAPINACZE PASÓW
W przypadku zderzenia napinacze pasów automatycznie napinają pasy kierowcy i pasażera, czym pomagają w zminimalizowaniu potencjalnego uderzenia w poduszki powietrzne.
+
OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI
Regulowany ogranicznik prędkości pomaga w utrzymaniu stałej ustawionej prędkości bez jej przekraczania. Jeżeli zostanie ona przekroczona, nastąpi ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne pomagające zwolnić.
+
ASYSTENT PASA RUCHU (LDW)
Asystent pasa ruchu (Lane Departure Warning) to system, który przy prędkościach powyżej 65 km/h za pomocą sygnału świetlnego i dźwiękowego automatycznie ostrzega, że pojazd niebezpiecznie zjeżdża z pasa ruchu.
+
ELEKTRONICZNA KONTROLA STABILNOŚCI (ESC)
Ten system za pomocą czujników wykrywa utratę stabilności pojazdu i steruje siłą hamowania każdego koła oraz mocą silnika, aby ustabilizować tor jazdy. W rezultacie zapobiega utracie przyczepności kół, minimalizując ryzyko poślizgu oraz gwarantuje doskonałą trakcję w każdych warunkach.
+
ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ (HILL HOLDER)
Jest to idealne rozwiązanie podczas ruszania pod górę zapobiegające staczaniu się pojazdu nawet przy pełnym obciążeniu. Hill Holder automatycznie zatrzymuje pojazd na kilka sekund, nawet jeżeli kierowca nie trzyma wciśniętego pedału hamulca.
+
SYSTEM STABILIZACJI TORU JAZDY PRZYCZEPY (TSA)
+
SYSTEM STABILIZACJI TORU JAZDY PRZYCZEPY (TSA)
system stabilziacji toru jazdy przyczepy (System Trailer Stability Assist) gwarantuje doskonałą stabilność w przypadku ciągnięcia przyczepy. W momencie, w którym tor jazdy pojazdu i przyczepy staje się niestabilny, system natychmiast reaguje poprzez kontrolowanie siły hamowania każdego z kół, a także zmniejszanie momentu obrotowego silnika. Te działania wyrównują tor jazdy pojazdu i ciągniętej przyczepy
Widok z przodu
Widok z tyłu

+
+
+
+
+

KAMERA WIDOKU WSTECZNEGO

Doskonała pomoc podczas parkowania zapewniająca maksymalną wygodę i bezpieczeństwo, nawet w najwęższych miejscach parkingowych.

+

Radio i nawigacja z ekranem dotykowym

Łatwe w użyciu, przyjemne dla oka, praktyczne. Jest to nowy system nawigacyjny dostępny w nowym Fullback, wyposażony w ekran dotykowy i sterowanie radiem.

+

SYSTEM BEZKLUCZYKOWY
(KEY-LESS)

Wystarczy nacisnąć przycisk na klamce, aby móc otworzyć i zamknąć drzwi z zewnątrz i uruchomić silnik, będąc wewnątrz.

+

PORT USB

Muzyka, która zawsze towarzyszy Ci na Twoim odtwarzaczu jest teraz również na pokładzie nowego Fullback. Możesz ją wybrać bezpośrednio z poziomu ekranu dotykowego lub za pomocą przycisków na kierownicy.

+

BLUETOOTH®

Prosty sposób na odbieranie połączeń telefoniczncyh po wyświetleniu ich na ekranie, bez potrzeby odrywania wzroku od drogi.

+
Komfort
Technologia
Dowiedz się, dlaczego Fullback jest gotowy na wszystko
Auto pick up od Fiat Pro. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jazda próbna

Zapytaj o ofertę