Aktualności

 

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Fiat Professional

- 18/09/2017 - FIAT DUCATO Z TYTUŁEM „FLEET VAN OF THE YEAR” W WIELKIEJ BRYTANII

Fiat Professional wraz z flagowym modelem Ducato pojawił się na brytyjskim rynku niedawno i natychmiast został zauważony i doceniony. Bestsellerowy model w gamie Fiata zajął 1. miejsce w konkursie „Motor Transport Awards 2017” i zdobył zaszczytny tytuł „Fleet Van of the Year”.

FIAT DUCATO Z TYTUŁEM „FLEET VAN OF THE YEAR” W WIELKIEJ BRYTANII

- 14/09/2017 - TONY CAIROLI ZDOBYWA 9. TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA W MOTORCROSSIE

Fiat Professional świętuje 9. tytuł Mistrza Świata dla Tony'ego Cairoliego w MXGP FIM 2017. Oficjalnym pojazdem tegorocznych mistrzowstw jest MXGP FIM 2017 jest niezwykle mocny i funkcjonalny pick-up Fiat Fullback.

TONY CAIROLI ZDOBYWA 9. TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA W MOTORCROSSIE

- 21/06/2017 - Fiat Professional „Motoryzacyjną Marką Flotową” w plebiscycie Fleet Derby 2017

Samochody gamy po raz kolejny docenione przez polską branżę flotową! W plebiscycie Fleet Derby 2017 Fiat Professional otrzymał prestiżowy tytuł „Motoryzacyjnej Marki Flotowej”.

Fiat Professional „Motoryzacyjną Marką Flotową” w plebiscycie Fleet Derby 2017

- 01/06/2017 - Fiat Talento liderem polskiej branży flotowej

Znamy już wyniki tegorocznego plebiscytu Fleet Awards Polska. Niezwykle funkcjonalny Fiat Talento zdobył główną nagrodę w kategorii Średni Samochód Dostawczy.

Fiat Talento liderem polskiej branży flotowej

- 09/05/2017 - Fiat Fullback zwycięzcą rosyjskiej nagrody Najlepszej Nowości

Pick-up Fiat Fullback został uznany za Najlepszą Nowość (Best Newcomer) w kategorii samochodów dostawczych i pickupów. 
To kolejne wyróżnienie dla tego modelu, po nagrodzie „Pick-up Truck of the Year 2017”, przyznawanej przez francuski „4x4 Magazine”.

Fiat Fullback zwycięzcą rosyjskiej nagrody Najlepszej Nowości

- 13/04/2017 - Fiat Professional drugi raz z rzędu oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP

Motocrossowe Mistrzostwa Świata dotarły do Europy, a marka Fiat Professional ponownie jest ich oficjalnym sponsorem! Ambasador marki, Tony Cairoli, w tym roku powalczy o zwycięstwo za kierownicą Fiata Fullbacka.

Fiat Professional drugi raz z rzędu oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP

- 22/03/2017 - Fiat Ducato drugi rok z rzędu „Internetowym Samochodem Roku” portalu Otomoto.pl

Fiat Ducato, od dekady będący liderem aut dostawczych w Polsce, ponownie zdobył tytuł „Internetowego Samochodu Roku” w rankingu serwisu Otomoto.pl.

Fiat Ducato drugi rok z rzędu „Internetowym Samochodem Roku” portalu Otomoto.pl

- 09/03/2017 - Światowa premiera Fiat Fullback Cross podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie

Fiat Fullback Cross – najnowszy pickup w nowej, bardziej lifestylowej odsłonie z premierą w Genewie.

Światowa premiera Fiat Fullback Cross podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie

- 16/12/2016 - Doblò Cargo i nowy Fiorino triumfują w Wielkiej Brytanii.

Brytyjski specjalistyczny magazyn „What Van?" wyróżnił dwa modele marki Fiat Professional prestiżowymi nagrodami przyznawanymi w branży samochodów dostawczych, potwierdzając ich wysoką jakość. W szczególności, drugi rok z rzędu Doblò Cargo zdobył tytuł "Light Van of the Year", natomiast Fiorino został wyróżniony w kategorii „Small Van of the Year".

Doblò Cargo i nowy Fiorino triumfują w Wielkiej Brytanii.

- 08/12/2016 - Fiat Professional na Motor Show w Bolonii 2016 z Fullbackiem.

Na Motor Show 2016 odwiedzający będą mogli poznać z bliska nowego pick-upa Fullback Fiata Professional, który niedawno został wyróżniony prestiżowym tytułem "Pick-upa 2017 roku", przyznanym przez czytelników francuskiego magazynu "4x4 Magazine". Fullback powstał z rzeczywistych potrzeb klienta wykorzystującego samochód do celów służbowych i może pochwalić się ogromną uniwersalnością, dzięki której z łatwością odnajduje się w życiu codziennym.

Fiat Professional na Motor Show w Bolonii 2016 z Fullbackiem.

- 23/11/2016 - Fullback nagrodzony tytułem „Pick-up of the Year 2017”.

Nowy Fullback od Fiat Professional został nagrodzony tytułem „Pick-up of the Year 2017" w pierwszym konkursie zorganizowanym przez francuski magazyn „4x4 Magazine" (Editions Larivière). To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane dzięki 19% głosów Czytelników oddanych na stronie internetowej magazynu  (www.4x4mag.com).

Fullback nagrodzony tytułem „Pick-up of the Year 2017”.

- 30/03/2016 - Nowy model od Fiat Professional - „Talento”, czyli funkcjonalny samochód dostawczy.

Zgodnie z tradycją, dla nowego modelu marki Fiat Professional, wybrana została nazwa, odwołującą się do historycznej jednostki miary wagi i pieniądza. To kolejne obrazowe nawiązanie marki do tych wartości, które symbolizują duże możliwości ładunkowe samochodu, wśród najlepszych w swoim segmencie, z nadzwyczajną kompaktowością i zwrotnością pojazdu. Dzięki temu produktowi oferta Fiat Professional staje się jeszcze bardziej konkurencyjna ze względu na bogactwo gamy oraz ilość dostępnych rozwiązań. Samochód będzie można zamawiać już od maja br.

Nowy model od Fiat Professional - „Talento”, czyli funkcjonalny samochód dostawczy.

- 09/03/2016 - Krótka fotorelacja z wręczenia nagrody w konkursie "Wygraj Paliwo na Rok" u dealera AUTO RES Rzeszów.

Krótka fotorelacja z wręczenia nagrody w konkursie "Wygraj Paliwo na Rok" u dealera AUTO RES Rzeszów.

- 08/03/2016 - Krótka fotorelacja z wręczenia nagrody w konkursie "Wygraj Paliwo na Rok" u dealera Partner w Bytomiu

Krótka fotorelacja z wręczenia nagrody w konkursie "Wygraj Paliwo na Rok" u dealera Partner w Bytomiu

- 02/03/2016 - Krótka fotorelacja z wręczenia nagrody w konkursie "Wygraj Paliwo na Rok" u dealera Auto-Diug w Słupsku.”

Krótka fotorelacja z wręczenia nagrody w konkursie "Wygraj Paliwo na Rok" u dealera Auto-Diug w Słupsku.”

- 02/03/2016 - Fiat Professional oficjalnym partnerem Motocrossowych Mistrzostw Świata (MXGP).

Marka samochodów dostawczych Grupy FCA jest oficjalnym partnerem FIM Motocrossowych Mistrzostwach Świata (MXPG) na sezon 2016. Współpraca ta oparta jest na wspólnych wartościach, jak determinacja oraz dynamizm, przybliżających świat sportu do marki Fiata Professional, dla której rok 2016 jest kluczowym pod względem absolutnych nowości produktowych oraz istotnych wyzwań.

Fiat Professional oficjalnym partnerem Motocrossowych Mistrzostw Świata (MXGP).

- 19/02/2016 - Fiat Ducato „Internetowym Samochodem Roku 2015” w raporcie portalu Otomoto, czyli najczęściej wybierany samochód dostawczy w Polsce.

Znamy już wyniki raportu portalu Otomoto: „Internetowy Samochód Roku 2015.” Niemal miliard zapytań, przesłanych do bazy portalu przez użytkowników planujących zakup samochodu, ogromną przewagą wytypowało Fiata Ducato, jako najchętniej wybierany samochód dostawczy roku 2015. Model ten, już od 9 lat lider sprzedaży nowych samochodów dostawczych w Polsce - króluje także na rynku samochodów używanych. Fiata Ducato w 2015 roku użytkownicy Otomoto poszukiwali aż 1 603 443 razy, co pozwoliło mu zdetronizować konkurencyjne modele.

Fiat Ducato „Internetowym Samochodem Roku 2015” w raporcie portalu Otomoto, czyli najczęściej wybierany samochód dostawczy w Polsce.

- 21/01/2016 - Fiat Ducato 4x4 Expedition na Targach Karawaningowych CMT2016 w Stuttgarcie.

Show Camper Van Fiat Ducato 4x4 Expedition będzie gwiazdą Targów CMT w Stuttgarcie, największych targów caravaningowych w Europie, które potrwają do 24 stycznia br. Otwarte dla publiczności, w ubiegłym roku przyciągnęły 240 000 zwiedzających i ponad 2000 wystawców prezentujących produkty związane z turystyką i spędzaniem wolnego czasu. Fiat Professional uczestniczy w tych prestiżowych Targach, jako europejski lider w branży samochodów do zabudowy kempingowej.

Fiat Ducato 4x4 Expedition na Targach Karawaningowych CMT2016 w Stuttgarcie.

- 12/01/2016 - W Niemczech Fiat Ducato został wybrany „Najlepszą bazą pod zabudowy kamperowe 2016”

Szósta generacja modelu Fiat Ducato zdobyła nagrodę przyznaną przez Czytelników branżowego magazynu „Promobil", potwierdzając tym samym sukces modelu, który jest liderem i wzorcem dla wszystkich producentów kamperów w Europie.

W Niemczech Fiat Ducato został wybrany „Najlepszą bazą pod zabudowy kamperowe 2016”

- 12/01/2016 - FCA Poland podsumowuje sprzedaż samochodów na polskim rynku w 2015 r.

Marka Fiat Professional utrzymała pozycję zdecydowanego lidera w sprzedaży samochodów dostawczych na rynku polskim. W 2015 r. zarejestrowano 12 013 samochodów Fiat Professional (+12,5%) i uzyskano udział w rynku równy 22,5%. Oznacza to, że niemal, co czwarty nowy samochód dostawczy, który wyjechał na polskie drogi to samochód marki Fiat Professional.

FCA Poland podsumowuje sprzedaż samochodów na polskim rynku w 2015 r.

- 18/12/2015 - Nowy Fiat Dobló Cargo zdobył tytuł „Light Van of the Year”

Jury prestiżowego konkursu „What Van? Awards 2016", uznało nowego Fiata Dobló za najlepszy samochód w kategorii „Light Van of the Year" (Lekki Van Roku).

Nowy Fiat Dobló Cargo zdobył tytuł „Light Van of the Year”

- 10/11/2015 - Na Salonie w Dubaju debiutuje Fullback: nowy pick-up Fiat Professional.

W Dubaju ma miejsce światowa premiera nowego samochodu typu pick-up, który powstał, aby sprostać potrzebom Klienta wykorzystującego samochód do celów zawodowych; samochodu, który w razie potrzeby może także „stawić czoła" wyzwaniom życia codziennego i być kompanem poza pracą.

Na Salonie w Dubaju debiutuje Fullback: nowy pick-up Fiat Professional.

- 17/04/2015 - Fiat Ducato bije nowy rekord w fabryce Sevel

Fabryka Sevel w Val di Sangro wyprodukowała pięć milionów samochodów. Pięciomilionowym egzemplarzem jest nowy Ducato Panorama 130 Multijet II. Wzmocnił się tym samym legendarny związek pomiędzy bestsellerowym modelem Fiata Professional - 34 lata istnienia, pięć generacji i ponad 2,6 milionów sprzedanych sztuk - a największą fabryką w Europie produkującą średniej wielkości furgony.

Fiat Ducato bije nowy rekord w fabryce Sevel

- 05/02/2015 - Mopar wspiera wprowadzenie na rynek nowego Doblò i nowego Doblò Cargo

Ekskluzywne usługi i ponad 100 specjalnych akcesoriów dla nowego samochodu Fiata oraz nowego samochodu dostawczego Fiat Professional.

Mopar wspiera wprowadzenie na rynek nowego Doblò i nowego Doblò Cargo

- 22/01/2015 - W Niemczech Fiat Ducato został uznany za „Najlepszą Bazę do Zabudowy Kamperowej 2015”

Szósta generacja Fiata Ducato zdobywa nagrodę przyznawaną przez Czytelników specjalistycznego magazynu „Promobil”. Nowy model marki Fiat Professional zwycięzcą w 8 z 10 kategorii konkursowych. Prestiżowy tytuł potwierdza nie tylko wysoką jakość produktu, ale również rozwiązania i usługi dedykowane Klientom kamperów.

W Niemczech Fiat Ducato został uznany za „Najlepszą Bazę do Zabudowy Kamperowej 2015”

- 09/12/2014 - Fiat Fiorino wśród najlepszych aut flotowych

Fiat Fiorino uplasował się na drugim stopniu podium w Profesjonalnym Teście Flotowym organizowanym przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych. To już kolejne wyróżnienie, które w tym roku otrzymał Fiat Fiorino.

Fiat Fiorino wśród najlepszych aut flotowych

- 09/10/2014 - “Fleet Van Awards 2014”: Fiat Professional zdobywcą nagrody “Van Fleet Manufacturer of the Year”.

W Wielkiej Brytanii podczas prestiżowego konkursu „Fleet Van Awards 2014", marka Fiat Professional uzyskała tytuł „Van Fleet Manufacturer of the Year".

“Fleet Van Awards 2014”: Fiat Professional zdobywcą nagrody “Van Fleet Manufacturer of the Year”.

- 09/10/2014 - Fiat Professional na Targach IAA 2014 w Hanowerze.

Od 25 września do 2 października 2014 r. odbywa się 65. edycja Międzynarodowego Salonu w Hanowerze, najważniejszej europejskiej wystawy samochodów dostawczych. Wydarzenie to jest okazją do spotkania fachowców z branży oraz największych producentów pojazdów przemysłowych i lekkich samochodów dostawczych.

Fiat Professional na Targach IAA 2014 w Hanowerze.

- 09/10/2014 - Fiat Professional na Targach Caravaningowych 2014 w Düsseldorfie

Od 30 sierpnia do 7 września odbywają się w Düsseldorfie Targi Caravaningowe, największa na świecie impreza poświęcona caravaningowi i turystyce rekreacyjnej. Na tej rangi imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć marki Fiat Professional, lidera w branży samochodów do zabudowy kempingowej.

Fiat Professional na Targach Caravaningowych 2014 w Düsseldorfie

- 09/10/2014 - „Nowa generacja w pracy”: międzynarodowa kampania dedykowana nowemu Ducato.

Marka Fiat Professional prezentuje na rynku europejskim Nowe Ducato, najnowszą wersję bestsellera Fiata, który wprowadza liczne nowości, by sprostać nowym oczekiwaniom Klientów, oferując im jeszcze więcej technologii, większą efektywność i wartość.

„Nowa generacja w pracy”: międzynarodowa kampania dedykowana nowemu Ducato.

- 03/06/2014 - Nowy Fiat Ducato zdobył w Danii tytuł „Van of the Year 2014”.

W Danii, Nowy Fiat Ducato otrzymując 56 punktów został nagrodzony prestiżowym tytułem „Van of the Year 2014", zachwycając jury mocnymi, a zarazem oszczędnymi silnikami, zaawansowaną technologią oraz systemami wspomagającymi jazdę i systemami bezpieczeństwa. A wszystko to w atrakcyjnej cenie, wyjątkowo konkurencyjnej w swojej klasie.

Nowy Fiat Ducato zdobył w Danii tytuł „Van of the Year 2014”.

- 27/05/2014 - Fiat Ducato i Fiat Doblò Cargo nagrodzone w Niemczech tytułem „Samochód Dostawczy Roku KEP”.

Samochody dostawcze Fiat Professional zdobywają zaufanie Wydawnictwa EuroTransport Medienverlag, które zrzesza najważniejsze media z branży przewoźników i przesyłek ekspresowych oraz pocztowych (KEP - Kurier, Express und Postdienstbranche). Nowe „wcielenie" bestselerowego Fiata Ducato tuż po prezentacji, która miała miejsce kilka dni temu w Ośrodku badawczym w Balocco (Verceli), zdobyło już swoją pierwszą nagrodę. W kategorii „poniżej 3 ton", na najwyższym stopniu podium uplasował się model Fiat Doblò Cargo. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w zeszłym tygodniu w Engelskirchen.

Fiat Ducato i Fiat Doblò Cargo nagrodzone w Niemczech tytułem „Samochód Dostawczy Roku KEP”.

- 24/04/2014 - Nagroda „Fleet Awards Polska 2014” dla Fiata Fiorino.

Najstarszy na rynku magazyn branżowy „Flota" ogłosił wyniki 13. edycji plebiscytu „Fleet Awards Polska", rekordowej zarówno pod względem liczby nominowanych pojazdów i usług, jak i głosujących złożonych wyłącznie z fachowców bezpośrednio związanych z rynkiem motoryzacyjnym i transportowym. Najwięcej punktów w kategorii „Małe samochody dostawcze" uzyskał Fiat Fiorino.

Nagroda „Fleet Awards Polska 2014” dla Fiata Fiorino.

- 03/02/2014 - Fiat Professional u boku zespołu Yamaha Factory Racing.

Fiat Professional oficjalnym sponsorem i oficjalnym dostawcą samochodów dla japońskiego zespołu w Motocyklowych Mistrzostwach MotoGP 2014. Logo Fiat Professional będzie widoczne na przedniej szybie motocykli Yamaha YZR-M1 prowadzonych przez Jorge Lorenzo i Valentino Rossiego. Samochody osobowe i dostawcze Grupy Fiat pozostaną do dyspozycji zespołu i kierownictwa Yamaha Motor Racing. Dla miłośników „dwóch kółek" zostanie udostępniony zestaw do transportu motocykli, zaprojektowany dla samochodów Fiat Professional.

Fiat Professional u boku zespołu Yamaha Factory Racing.

- 15/01/2014 - Samochody FIAT z pełnym odliczeniem VAT

Fiat 500L PRO - nowy model w ofercie Fiat Professional z homologacją ciężarową N1, uprawniającą do pełnego odliczenia podatku VAT od zakupu auta oraz kosztów jego eksploatacji. Możliwość pełnego odpisu VAT przez przedsiębiorcę również przy zakupie modeli FIAT: Fiorino Kombi, Dobló Kombi oraz Scudo Kombi.

Samochody FIAT z pełnym odliczeniem VAT

- 13/01/2014 - Fiat Professional i DHL Express Italy: usługi kurierskie stają się jeszcze bardziej proekologiczne.

Fiat Professional podpisał porozumienie na dostawę 820 sztuk Fiatów Ducato dla DHL Express Italy, które w 2014 roku stanowić będą całkowite zapotrzebowanie na samochody włoskiego lidera w dziedzinie logistyki. Po raz pierwszy Grupa DHL dokonuje we Włoszech tak ogromnej inwestycji w park samochodowy bezpośrednio u producenta samochodów.

Fiat Professional i DHL Express Italy: usługi kurierskie stają się jeszcze bardziej proekologiczne.

- 03/12/2013 - Fiat przejmuje pozostałe udziały Chrysler Group LLC od VEBA Trust.

W opublikowanym wczoraj komunikacie Fiat S.p.A. („Fiat") informuje o zawarciu porozumienia z VEBA Trust1, na mocy którego Fiat North America LLC („FNA") przejmuje całość udziałów własnościowych VEBA Trust w Chrysler Group LLC („Chrysler Group") stanowiących 41,4616% wartości Chrysler Group poza władztwem FNA. Finalizacja tej transakcji przewidziana jest najpóźniej do 20 stycznia 2014 roku.

Fiat przejmuje pozostałe udziały Chrysler Group LLC od VEBA Trust.

- 02/12/2013 - Fiat Professional – nagrodzony tytułem „Fleet Leader 2013”.

Piąta edycja targów zgromadziła w Warszawskim EXPO XXI ok. 4000 osób, powiązanych z branżą flotową i motoryzacyjną. Przedstawiciele m.in. kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, fleet managerowie, kierownicy transportu, właściciele firm mogli zapoznać się z ofertą niemal 200 firm. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Fiat Auto Poland. Bogatą ofertę dla flot, jaką dysponuje koncern Fiat-Chrysler, reprezentowały na wystawie Fiat Scudo, Fiat Freemont, nowy Fiat 500L Living oraz nowy Jeep Grand Cherokee. Targi to także doskonała okazja do dyskusji w gronie specjalistów podczas eksperckich debat, m.in. na temat źródeł finansowania samochodów firmowych i korzyści podatkowych, jakie czekają na polskich przedsiębiorców.

Fiat Professional – nagrodzony tytułem „Fleet Leader 2013”.

- 20/11/2013 - Fiat Professional nagrodzony tytułem „Producenta Roku Samochodów Dostawczych (LCV)” na ceremonii GreenFleet Awards 2013

Fiat Professional został nagrodzony tytułem „Producenta Roku Samochodów Dostawczych" na GreenFleet Awards 2013 w trakcie niedawnej ceremonii, która odbyła się na stadionie The Emirates w Londynie. Fiat Professional zdobył w ten sposób drugi raz z rzędu tę ważną nagrodę, która jest wyrazem uznania dla wysiłku włożonego przez producentów w redukcję emisji CO2 i poprawę ekonomiki zużycia paliwa w klasie lekkich samochodów dostawczych (LCV).

Fiat Professional nagrodzony tytułem „Producenta Roku Samochodów Dostawczych (LCV)” na ceremonii GreenFleet Awards 2013

- 19/07/2013 - Fiat „bohaterem” Mistrzostw Europy Juniorów w Lekkoatletyce 2013.

Flota samochodów osobowych Fiat oraz dostawczych Fiat Professional towarzyszy młodym sportowcom do lat 20, uczestniczącym w Mistrzostwach Europy Juniorów w Lekkoatletyce w 2013 roku. Od 18 do 21 lipca Rieti jest sercem europejskiej lekkoatletyki młodzieżowej dla ponad 2 tysięcy uczestników, pochodzących z 51 krajów europejskich.

Fiat „bohaterem” Mistrzostw Europy Juniorów w Lekkoatletyce 2013.

- 20/06/2013 - Rusza sprzedaż Fiata Scudo MY 2013.

Zaprojektowany jako odpowiedź na współczesne wymagania europejskie w zakresie lokalnego i dalekobieżnego transportu towarów, z biegiem lat Fiat Scudo osiągnął imponujące wyniki sprzedaży. Samochód ten ceniony jest przede wszystkim ze względu na cechy wersji Furgon oraz gamę przeznaczoną do przewozu osób. Ta ostatnia używana jest do celów zawodowych (taksówka, samochód do transportu wahadłowego i do przewozu osób niepełnosprawnych) oraz do celów prywatnych (rodzina, drużyny sportowe, cele społeczne).

Rusza sprzedaż Fiata Scudo MY 2013.

- 31/05/2013 -

- 23/04/2013 - Branża flotowa docenia Fiata - Fiat Panda i Fiat Ducato zwycięzcami "Fleet Awards Polska".

Branża flotowa po raz 12. wybrała zwycięzców plebiscytu „Fleet Awards Polska" organizowanego przez magazyn Flota. Wśród nagrodzonych triumfował Fiat, który otrzymał aż dwa wyróżnienia.

Branża flotowa docenia Fiata - Fiat Panda i Fiat Ducato zwycięzcami "Fleet Awards Polska".

- 21/09/2012 - Doblò Cargo XL

Nowe Doblò XL miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Hanowerze. Ten kolejny „specjalista” z rodziny Doblò, który przy ponad 500 dostępnych wariantach obejmujących kombinacje wersji nadwozia, drzwi oraz silnika, może pochwalić się największą gamą w swoim segmencie. Wyróżnia się także lepszymi osiągami, właściwościami funkcjonalnymi, pojemnością, a także niskim spalaniem przy równocześnie niskich kosztach utrzymania, a wszystko to w połączeniu z bezpieczeństwem i komfortem.

Doblò Cargo XL

- 18/09/2012 - Fiat Professional na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym 2012

64 Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny, otwarty w dniach 20-27 września, to najważniejsze targi pojazdów użytkowych i przemysłowych w Europie. Fiat Professional wystawia podczas salonu 10 pojazdów, reprezentujących najszerszą dostępną obecnie gamę samochodów dostawczych na rynku - od wywodzących się z samochodów osobowych pojazdów typu Van, po pick-upa Fiata Strada, Fiorino, Doblò Cargo, Scudo i Ducato Maxi. Jest to także najbardziej przyjazna środowisku gama: aż 4 samochody obecne na targach posiadają fabryczną instalację na metan. Fiat Professional ulokowany jest w pawilonie 16, stoisko numer A23.

 Fiat Professional na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym 2012

- 30/05/2012 - "Cà Savio Fiat Ducato": idealna przystań dla kamperów Ducato.

W ramach nowej, jedynej w swoim rodzaju inicjatywy, Fiat Professional informuje o zawiązaniu partnerstwa z ośrodkiem kempingowym „Cà Savio" w Lido di Jesolo niedaleko Wenecji, który na cały sezon letni staje się „Cà Savio Fiat Ducato", czyli miejscem, gdzie na właścicieli kamperów Fiat Ducato czekają specjalne usługi i przywileje umożliwiające spędzenie wakacji w spokojny i beztroski sposób.

"Cà Savio Fiat Ducato": idealna przystań dla kamperów Ducato.

- 27/02/2012 - Prestiżowe nagrody plebiscytu „AUTO LIDER 2011” dla Fiata Ducato i silnika TwinAir. Lancia Ypsilon – „Kobiecym Samochodem Roku 2011” w kategorii Samochód Miejski.

Redakcje tygodnika „MOTOR" i magazynu „AUTO MOTO" ogłosiły wyniki plebiscytu „AUTO LIDER 2011". W plebiscycie polscy Czytelnicy oddali rekordową liczbę 152 370 głosów na najlepsze modele samochodów, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej roku 2011.

Prestiżowe nagrody plebiscytu „AUTO LIDER 2011” dla Fiata Ducato i silnika TwinAir. Lancia Ypsilon – „Kobiecym Samochodem Roku 2011” w kategorii Samochód Miejski.